Nevybrali jste položky k porovnání.

Hledat

Bumprider

Bumprider

 

 

BUMPRIDER je novinka ze skupiny Elite Group vyvinutá ve Švédsku. Tohle jedinečné stupátko se hodí ke každému sportovnímu kočárku, dětskému kočárku, pro golfové hole a pro sportovní kočárky s deštníky.

BUMPRIDER byl jedním z produktů, které obdržely nejvíce pozornosti během veletrhu Kind und Jugend v Kolíně nad Rýnem, jak pro své konstrukční účely, tak také pro své univerzální uchycení ke všem druhům kočárků na trhu. BUMPRIDER byl nominován na Produkt roku na veletrhu „Barn och Baby“ ve Švédsku.

BUMPRIDER nahrazuje všechny stupátka, které byly určeny vždy jen pro konkrétní typ kočárku, a tím to ulehčuje všem prodejnám, které neměly skladem více značek.

Protiskluzová platforma výrobku BUMPRIDER má inovativní design, a díky svému tvaru, umožňujícímu ohýbat materiál a kopírovat povrch při jízdě, je zajištěno, že se opotřebení výrobku snižuje.

Odpružení Torsion-swing ramene je založeno na technologii používané u krosových motorek a sněžných skútrů. Tento typ odpružení reaguje rychle a tlumí kameny na ulicích a jiné nerovnosti mnohem lepé, než odpružení na bázi plastického válce (používaného konkurencí), které mají často sklon k zablokování a tím se minou účinku. Kombinace variabilní platformy a odpružení ramene Torsion-swing dělá jízdu s produktem BUMPRIDER mnohem pohodlnější, především na nerovném povrchu. BUMPRIDER je jediné stupátko s tímto pokrokovým odpružením.

Teleskopické rameno vyrobené z odolného hliníku je nastavitelné na výšku, šířku i délku a umožňuje snadnou montáž bez použití nářadí a je použitelné pro všechny typy kočárků, sportovních kočárků, golfových holí a sportovních kočárků s deštníky. Silné nylonové popruhy drží pevně držáky na místě bez ohledu na to, zda je podvozek kulatý, oválný nebo čtyřhranný.

V případě, že není výrobek BUMPRIDER v provozu, je snadné jej složit nebo vytáhnout z držáků.

Kola výrobku BUMPRIDER jsou potažena pryží pro klidnou jízdu.

BUMBRIDER je vybaven silnými odrazkami, které jsou viditelné z dálky.

BUMPRIDER je vyroben z nylonových vláken pro zajištění vysoké kvality a bezpečnosti.

 

BUMPRIDER byl testován a schválen Švédským technologickým institutem „Sveriges Tekniska Forskningsinstitut“, v souladu s normou EN 1888:2003 + A1, A2, A3:2005. Bumprider splňuje všechny požadavky ze všech provedených testů. Navíc k tomuto testu, byl Bumprider testován s o 50% větší zátěží a na dvojnásobek testovacích cyklů než požadují standartní normy. Níže/další strana (text je převzat ze zprávy testovacího institutu):

“4.24 test nepravidelného povrchu (17.3)

Platforma byla prvně testována podle normy EN 1888 s 20 kg a 36000 cykly. Poté byl proveden další test se zvýšením zátěže o 50% navíc než norma požaduje, tedy s 30kg a testováno dalších 36000 cyklů. Celkem byla platforma testována 72000 cykly, tedy na dvonásobek testovaných cyklů, než požaduje norma EN 1888 a s o 50% větší zátěží při posledních 36000 cyklech.

Po testech nebylo zjištěno žádné poškození.“ 


Cena
Nastavit sestupně

24 na stránku

položek: 1


Cena
Nastavit sestupně

24 na stránku

položek: 1