Nevybrali jste položky k porovnání.

Hledat

Korbell

Korbell

Ekonomický systém

S Korbellem neplýtváte materiálem na zabalení každé plenky zvlášť, jedinečný systém nekonečného pytle Vám dává možnost se rozhodnout, kdy chcete obsah koše vynést.

Praktický provoz

Díky velmi jednoduchému ovládání pomocí pedálu není potřeba mít volné ruce při odhazování špinavých plínek. Při zmáčknutí pedálu se otevře vko a můžet plenu jednoduše vhodit dovnitř.

Vonící sáčky

Duální těsnicí systém dvou samostatných vík udržuje zpach uvnitř koše. Sáček je příjemně parfémovaný.

Životní prostředí

Sáčky do košů Korbell jsou pružné, pevné a odolné proti roztržení - ale zároveň 100 biologicky rozložitelné a jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů.

Tradiční koš

Když Vaše dítě odroste z používání plenek, můžete i nadále používat Korbel jako normální koš. Rozšíření jeho použití jako obyčejného domácího koše je ideální pro životní prostředí a Váš rozpočet.

Bezpečný

Potřebujete, aby se špinavé plenky dostaly bezpečně pryč od zvědavých dětí? Každý koš Korbell je vybaven otočnžm tlačítkem pro možnost uzamknutí vnitřního víka koče, aby se do něj žádné zvědavé batole nedostalo.

Čisté a hygienické

Koše Korbell jsou vyrobeny z odolného plastu ABS, který je extrémně pevný a bytelný, vlmi snadno se čistí, a je zcela odolný proti zápachu.


Pozice
Nastavit sestupně

24 na stránku

položek: 4


Pozice
Nastavit sestupně

24 na stránku

položek: 4