Nevybrali jste položky k porovnání.

Hledat

Motorola

Motorola

Společnost Motorola byla založena a existuje proto, aby pro Vás mohla vymýšlet, budovat a dodávat jedny z nejlepších mobilních chůviček na planetě - to je poslání, kterým se snaží zlepšovat životy miliónů lidí.

Ve společnosti Motorola vytvořili odvětví mobilních komunikací. Vynalezli většinu protokolů a technologií, které umožňují mobilní komunikace, včetně prvního mobilního telefonu. Na všechny tyto výzkumy a poznatky navázali i v oboru příbuzném, a to v dětské bezpečnosti.

Dnes komibují průkopinického ducha s vizí spokojených dětí i rodičů. Cílem jejich snažení je poskytnout ty nejmodernější technologie lidem tak, aby přinesly co největší užitek. Za posledních 80 let jejich inženýři pracovali na hledání nových způsobů, jak řešit problémy, jak zefektivňovat a modernizovat. A v tomto úsilí pokračují i nadále a i dnes budou hledat nové možnist, jak změnit životy lidí k lepšímu přes kouzlo mobility.

Do produktů zn. Motorola vybírají materiály s nejvyšším stupněm bezpečnosti na trhu a jejich snahou je i hledat co nejvíce ekologicky vhodné alternativy, při zachování výkonu a kvality. Mají pokračující program pro výzkum a monitorování nezávislých vědeckých hodnocení ekoligických a zdravotních dopadů materiálů. Výsledkem je rostoucí seznam alternativních produktů a produktů šetrných k životnímu prostředí.


Cena
Nastavit sestupně

24 na stránku

položek: 13


Cena
Nastavit sestupně

24 na stránku

položek: 13