Nevybrali jste položky k porovnání.

Hledat

O nás

Společnost Baby Direkt působí v České a Slovenské republice od roku 1992. Nabízíme kompletní sortiment pro děti a pohodlí rodičů. Utváříme a vyrábíme zboží vlastní značky ZOPA a dále vám přivážíme kvalitní sortiment mnoha světových značek...

Díky svým zkušenostem jsme začali vyvíjet svoji značku ZOPA DESING, na které se podílí tým pracovníků. S velkou péčí vybírají ten nejkvalitnější materiál a kladou velký důraz na každý detail výrobku.
Značka ZOPA se začala objevovat na trhu v roce 2006, kdy trhu představila sportovní kočárek Fusion, který se s několika úpravami vyrábí dodnes. Díky kladným ohlasům zákazníků se postupně začínal rozrůstat sortiment výrobků ZOPA. Dnes již nabízíme široký výběr kočárků, autosedaček, cestovních postýlek a tolik oblíbených jídelních židliček. A i nadále se značka ZOPA postupně rozrůstá o další potřeby pro vaše nejmenší.
Designeři značky ZOPA kladou důraz na pravidelnou inovaci výrobků a to nejen barev, ale i materiálů tak, aby vyhovovaly jak rodičům, tak i dětem a zároveň požadavkům dnešní doby.

Těšíme se i na vaše podněty, i vy můžete přispět ke zkvalitnění nabídky, jaké zboží byste dále uvítali.

Kompletní sortiment nabízeného zboží je vystaven na naší vzorkové prodejně:

Brno - Modřice, Masarykova 118, 664 42 - (po-ne 10:00 – 19:00) najít na mapě.

Zboží zde můžete přímo zakoupit nebo využít internetové objednávky či navštívit prodejnu.

 

 

Telefon

Telefon: 547 422 742 - 44. Chcete si objednat po telefonu, doporučit nejvhodnější výrobek nebo poradit? Obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme každý všední den 8:00–16:30. Hovorné je účtováno jako místní volání dle aktuálního tarifu vašeho operátora.

Velice rádi zodpovíme dotazy na dostupnost zboží skladem, případně sdělíme termín další dodávky, podmínky doručení nebo stav expedice zboží.

 

 

Kontaktujte nás emailem

 E-mail: info@babydirekt.cz. Pokud se chcete dozvědět více informací o zboží, které Vás zajímá, technické podrobnosti nebo jiné detaily k produktu, neváhejte nám napsat. Využijte k tomu prosím kontaktní formulář na této stránce.

 

 


Dotaz na zboží můžete provést i telefonicky na čísle: 547 422 742